Pjes per Golf 4-5 audi a4 a6 Polo

Shitet nga: luan 28 Shk 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes pes rezerv nga gjermanija branika fara shtopa e tjer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim