Radio+Magazin Golf Polo Bora etj

Shitet nga: Nol 10 Mar 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Radio dhe magazin me 6 cd origjinale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim