Radio QONIX me dvd

Shitet nga: Radio 01 Mar 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Radio posedon
Usb
Micro cip
Cd
Radio
Eshte shum i mire edhe zanin e qet shum kualitet
E shes se e kam ble tjeter mat ri
Vrejte
Ekranin e ka te krist e qet vetem bardh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim