Radio RCD310 origjinale nga prodhuesi vw

Shitet nga: memli 13 Mar 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
radio per vw origjinale RCD 310 +37744510005 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim