Radio alpine

Shitet nga: jeto 13 Tet 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes radio ALPINE ka cd mp3 usb dajle per pojaqall subwofer ndrrim me 2 guma 185.60.14 viber +38649104552
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim