Radio dhe paisje per VW

Shitet nga: VW 31 Krr 04:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Përshtatet në këto modele:
Volkswagen Jetta,
Volkswagen Golf 5 dhe 6,
Volkswagen Touran,
Volkswagen EOS,
Volkswagen Tiguan,
Volkswagen Passat,
Volkswagen CC,
Volkswagen Beetle.
Full Touch-screen, 6 CD MP3, SD card, AUX port, i montohen edhe kamerat(extra) gjithashtut edhe senzorat e parkimit!

Kemi pulla nvollan për Golf 5, Golf 6, Golf 7 dhe të gjitha modelet tjera të VW nga viti 2004.
Kemi senzora të parkimit (Origjinale per VW).
Kemi tempomata per VW.
Kamer për shikim të tokës para dhe mbrapa.
Cfardo paisje që i përket elektronikës mund ta gjeni tek ne!
Te gjitha jane te PA-PËRDORURA (TË REJA).. mund te shkruani edhe në viber +38649198654
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim