Radio me televizora te audis a8

Shitet nga: Altin 29 Mar 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Radio me televizora te audis a8 , te ardhur nga gjermania , te pa perdorur .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim