Radio mp3

Shitet nga: Mp3 06 Shk 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes radion mp3 origjinal e Golfit 6
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim