Radio orgjinale per vw

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: RCD 510 07 Shk 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
RCD 510 /// 6 CD ////MP3 /// SSD Card
viber +37744510005 tel 044510005 radio osht orgjinale pini egziston histori te vw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim