Radio për Touareg

Shitet nga: Touareg 13 Mar 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Radio për Touareg në gjendje pfekte...

Per me shum informata kontakto ne kete numer:
044/669-777
049/669-777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim