Radio për Veturë

Shitet nga: Argjend Blakaj 12 Sht 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet Radio per vetur ne gjendje shume te ruajtur nuk eshte aspak i perdorur.I ardhur nga Belgjika.Eshte i pajisur me CD dhe me Usb.Munde te punoje edhe me bluetooth dhe me mp3.Ka edhe nje pilot te posaqem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim