Radio per VW - ORIGJINALE RCD 510

Shitet nga: memli Sot 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Rcd 510 // 6cd mp3 /// SDD card // vw origjinale // per vetura vw gllf 6 // vw golf5 // vw tiguan // vw touran // vw passat cc // vw passat 3c////
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim