Radio per VW

Shitet nga: xxx 18 Pri 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
RADIO VETEM DY JAV E PERDORUR PER VW.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim