Radio

Shitet nga: Shkumbin 07 Tet 00:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes radio per veture pak i perdorur,
Viber. +38649837005
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim