Radion per vetur

Shitet nga: idrix 20 Shk 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
radini o iri i pa perdorur sapo ardhur nga GJermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim