Radion per vetura

Shitet nga: mehmet 06 Pri 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet osht e ardhne prej ch osht me CD po
edhe me USB osht per audi.mercedes.
Volspagen.bmw.opel etjj
Ndrrim me iphone 5 per me shum kontaktoni
ne viber se numer nuk kom flm per mirkuptimin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim