VW RCD 510 Tach scren super oferta

Shitet nga: RCD 510 28 Dhj 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

149 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
RCD 510 super radio per veturen tuaj
Super qmim
VW Origjinale 100%
vw golf 5
vw golf 6
vw touran
vw passat 3c
vw Polo 6R 2010

6 cd changer MP3
SD Card memory card
nr Codit e posedon
Radio eshte e re e pa perdorur
!!!!!!! ndrime nuk bejm

Viber 049138188
*045251999

taq
tachsrim
touchscrene
tachskrin
tachskrim
touchscrene
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim