VW Radio Cd Origjinale per Vw Golf passat etj

Shitet nga: VW Rcd510 24 Mar 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet Radio / Cd origjinale per Vw ( Golf, Passat & CC, Polo, Golf Plus, Scirocco, Touran, Tiguan, Caddy, T5 etj ).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim