VW Radio Cd Origjinale per Vw Golf passat etj

Shitet nga: VW Rcd510 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet Radio / Cd origjinale per Vw ( Golf, Passat etj ).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim