X6

Shitet nga: Toni 08 Tet 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Branik per x6 edhe stopa per q7
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim