bofer

Shitet nga: argjent 06 Dhj 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes dy bofera jon te ardhen nga zvicra jon ka 800 vajt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim