kasetofon

Shitet nga: cd pioner 11 Dhj 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

39 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Pioner
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim