Audi C4 2.5 tdi pjese rezerv

Shitet nga: audi c4 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

980 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Pjesë rezerve
audi 2.5 tdi
motorr 2.5 tdi 1996 140 kw 480 e
motorr audi 200 300 e
ndrrus te shpejtsive 6+r 200 e
ndrrus te shpejtsive audi 200 4x4 5+r 200e
turbina 150 e
boshtpumpa 140 e
disk 25 e cilinder 25e
dhe pjes tjera per audi c4 dhe audi 200 044461623
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim