Branika Fara per Golf V

Shitet nga: Floriani 24 Shk 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes Branika per GOLF V GTI ngjyr te Zeze jan te ri komplet pa Alogenka qysh doket n'Foto ok dhe Barnik per GOLF V| R 32 komplet Fara per GOLF V -
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim