CHIP PER FORD 1.8 TDCI

Shitet nga: focus Dje 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Pjesë rezerve
SHES CHIP RACER, PER EXTRA FUQI DHE SHPEJTESI,PAJISJE PROFESIONALE PER TE GJITHA VETURA FORD QE KAN MOTOR 1.8 TDCI 85 kw.( 2001 ....).CHIPI ESHTE PRODHIM GJERMAN DHE ESHTE I ATESTUAR.MONTIMI BEHET SHUM SHPEJT DHE PA ASNJE PROBLEM PER MOTOR.BEJ NDRIM ME TELEFON SAMSUNG OSE IPHONE SHTOJ PARE.PER INFO TE TJERA MUNDENI MU INFORMU DIREKT NE FAQEN E TYRE:WWW.RACECHIP.DE,OSE NE TEL :044.618.111 OSE VIBER;+37744618111.
QMIMI I VOLITSHEM!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim