Der per audi a6

Shitet nga: mentor 06 Sht 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes Deren per Audi A6 te Vitit 2007, dera duhet te pegllatet dhe te lyhet, ngjyra e deres sikurse ne Foto.
Dera eshte e perparme nga ana e Pasagjerit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim