Dizne per renault

Shitet nga: Trimi 28 Jan 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Pjesë rezerve
Dizne per renault 1.9 si dhe per opel e riparuar me te gjitha pjest e reja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim