Dyer per Golf 4 shum lloje te ngjyrave

Shitet nga: Yzer Zekaj 24 Maj 01:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shesim dyer per Golf 4 shum lloje te ngjyrave si dhe pjes tjera per kete Vetur . Dyert e Parme kushtojn 55 E Copa kurse Dyert e Pasme kushtojn 45 E Copa .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim