Far (drit) Audi a3 2004-2008 Xenon

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: best-cars 19 Jan 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes farin per audi a3 original 2004-2008 shum i ruajtur vetem qe ka qen ne pluhur dhe esht i pa pastruar per me shum info 044316242-049427363
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim