Fara te ndryshem qenga viti 2002-1015

Shitet nga: vinneta peja 23 Nën 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Pjesë rezerve
Plloqa xenonav xenona per qdo auto veture qe nga viti 2002-2015...per golf 7 farat bi xenon ftl.led me montim dhe garancion gratiss edhe per golf 6 big xenon tfl.led posedojm te gjitha modelet per qdo vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim