Farat e Opel Vectra B dhe Maska

Shitet nga: Besart 14 Mar 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes 2pare fara dhe masken per Vectra B.
Cmimi I arsyeshem

Shume jane te pastert
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim