Hauba të FIQES

Shitet nga: TONI 01 Krr 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes hauba dhe pod (dysheme) të Fiqes dhe pjesë për Fiat 1300 dhe per YUGO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim