Karburator per golf 2 dhe 3

Shitet nga: jeton 10 Tet 08:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes karburatorin BOSCH per golf 2 dhe 3 elektrokin,ngjendje shum tmir iardhum prej gjermanie shum irujtun 40 euro.
shes radion ALPINE orginal me usb cd ka mp3 sidhe dalje per pojaqall subvofer iardhur prej gjermanie 40euro.
shes masken per golf2 dritat ika shum tpaqa eardhur pi gjermanie asht orginale jo plastik e eger 25 euro
viber 049104552

meradio ose karburator baj ndrrim me 2 guma 185.60.14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim