Karrikat dhe dritat per passat

Shitet nga: Adnan 04 Nën 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shiten karrikat komplet e shum te rujtne per passat te vitit 2001,, dy farat e par jan pak te demtum me xenon me qmim 60€ Dhe stopat e mram per golf 3 shum tmir me qmim 40€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim