MERCEDES S-KLASE

Shitet nga: Auto DeLuxe 04 Krr 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Pjesë rezerve
POSEDOJM
RETROVIZOR KOMPLET PER MERCEDES S-KLASE
VITI 2006-2009
POSEDOJM 12 COP
ANAEN E MAJT DHE TE DJATHT.
NGJYR TE HIRIT DHE TE ZEZ.autodeluxe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim