Menjaq (Nderrues i Shpejtesis) per Golf 4 TDI ..

Shitet nga: Yzer Zekaj 24 Maj 01:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

310 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shitet menjaqi per Golf 4 Tdi si dhe kemi shum pjes te tjera per ket makin .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim