Motor te passatit 1.8T benzin turbo

Shitet nga: Fatosi ademaj 09 Shk 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Pjesë rezerve
Motori ka nje klip te thyer Ndersa pjeset tjera si: turbina alternatori angllaseri kompjuteri instalimi dhe disa sensor etj etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim