Motorri Audi A6 2.5 TDI V6 viti 1999

Shitet nga: Beqa 13 Pri 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shitet Motorri I Audi A6 2.5 TDI V6 Diezel viti 1999 i ardhur nga Zvicra ne gjendje shum Te rregullt ket motorr mund Te gjeni ne AUTO PJESE SERVIS "VETONI-H" ne Raushiq Te Pejes si dhe shum pjese Te shum Veturave Te ndryshme
Per contact:
044-108-804
049-483-493 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim