PASQYRA

Shitet nga: Benz 19 Qer 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Pjesë rezerve
*Shes Ramin e pasqyrës së bashku me sinjal (Zhmigavc ).

*Pasqyra i përket llojit të makinave Mercedes-Benz të tipit S-Class dhe i pershtatet anës së majtë pra anës së Shoferit

*Për me shumë informata: Cel-Viber 049663931
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim