Pjes per Audi 2.5 TDI v6 1999

Shitet nga: riza 14 Pri 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shiten pjese nga audi 2.5 e vitit 1999, automjeti eshte i ardhur nga jashte ne gjendje shume te mire, ngjyre te gjeblert metalike,

BOCH PUMP e ka ende nen garancion te sapo ndrruar, turbinen dhe motorrin e klimes gjithashtu. Edhe pjese tjera dhe komplet funksionon ne rregull, gjamat si te rinj, etj. Mundet te shitet komplet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim