Pjese per Fiat Punto viti 2001-2002 i ardhur nga..

Shitet nga: Beqa 13 Pri 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Pjesë rezerve
Auto Pjese "VETONI-H" Pjese te Fiat Punto 2001-2002 1.2 benzins I ardhur nga Zvicra dhe shum pjese te shum veturave te ndryshme si VW, Mercedes , Opel , Renault , Seat , Fiat , BMW,
Keto pjese mund ti Gjeni ne Raushiq te Pejes afer Molika Company
Per contact:
044-108-804
049-483-493.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim