Pjese per Renault Megana Scenic I ardhur nga Zvi..

Shitet nga: Beqa 05 Jan 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Pjesë rezerve
Auto Pjese "VETONI-H" Pjese te Renault Megana Scenic I ardhur nga Zvicra dhe shum pjese te shum veturave te ndryshme Mercedes , VW ,Opel, Audi , Renault , BMW ,Fiat , Ford etj... dhe mund Ta beni nderrimin e pjese (montimin) te ne ne Servis
Keto pjese mund ti Gjeni ne Raushiq te Pejes afer Molika Company
Per contact:
044-108-804
049-483-493 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim