Pjese per vetura

Shitet nga: PJES 17 Shk 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes otpadin komplet me ni qmim shum te arsyeshem afro 70 apo 80 dyer te parat edhe te mramtat afro 15 hauba gepeka vezni lima afro 30 krilla te gjitha jan te automjetet audi a 4 w golf 2 w pasata 2 sha edhe te w pasatav 3 sha jon edhe 2 dyer te pollos vitit 20oo5 2 dyer te pasatit 4 sh 3 dyer te audit a4 gepek i mramt i pollos gepek i mramt i pasatit4 sh gepeka 2 copa te pasatav 2 edhe 3 afro 13 dyer te golfit 3 . 3 dyersh edhe 4 . dyersh si dhe 1 gepek i golfit 3 karavan edhe auspuha komplet edhe jo komplet shum krena te timonave shum gllavina te parat komplet me zglloba me fara me shtopa amblendera bosh brava killometer sahata timona trapa te para edhe te mramta mot tdi a 4 . 2.5 motorr sdi 1.9 te pollos ftohsa te ujit tdi ose 1.8 benzinc pra komplet ni otpad sa i perket ja vlen kush osht i interesum mundet me fitu kogja mir nga ky biznes ..

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim