Pjese te Veturave te ndryshme te ardhura nga Zvicr

Shitet nga: Beqa 13 Pri 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Pjesë rezerve
Auto Pjese "VETONI-H" Pjese te Pegout 206 viti 2001 benzins I ardhur nga Zvicra dhe shum pjese te shum veturave te ndryshme si Mercedes , VW ,Opel, Audi , Renault , BMW ,Fiat , Ford etj...
Keto pjese mund ti Gjeni ne Raushiq te Pejes afer Molika Company
Per contact:
044-108-804
049-483-493 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim