Radio

Shitet nga: Doni 24 Mar 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shitet radio per golf 5 golf 6 tauran tiguan polo pasat etj . Radio osht e re ne gjendje te rregult . Ka kodin e hjekt. Ka tachscreen uesb momerykart 6 cede shanzher em3 .dhe e ka zërin shum mëtëmiir se radio fabrikisht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim