Renault 19 per pjes dhe komplet

Shitet nga: Xxx 19 Krr 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shiten komplet dhe pjes pjes makina i ka te gjitha paisjen por disa i ka te qmontuara ... viti 1992
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim