Shitet dizne per Passat 2006 1 cop

Shitet nga: Genci 09 Mar 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shitet dizne per Passat 2006 1 cop
Eshte ne gjendje te mire pune dhe Garantoi per te
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim