Tiplla per tapacir,rrota e sajlla per mekanizma ..

Shitet nga: RONI 10 Pri 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Pjesë rezerve
Me shumic dhe pakic ofrojme te gjitha llojet e tipllave per tapacira, rrota dhe sajlla per mekanizem te dritareve; per GOLF, PASSAT, TOURAN, TOUREG, POLO, BMW, AUDI, MERCEDES, OPEL, SEAT, SKODA, LANDROVER FREELANDER, RENAULT, PEUGEOT, CITROEN, FIAT, FORD, CHRYSLERetj. Kemi edhe dhembezor per motorra te fshesave te dritareve. Qmimet jane tejet te arsyeshme ngaqe jemi importues direkt, te interesuarit per shumic mund ti vizitoj agjenti yne tregtar dhe tua bej oferten ne vendin ku punoni me kusht qe te lini adresen e plot te shitores suaj dhe numrin e telefonit te personit ne kontakt! NA VIZITONI NE WEB FAQEN TONE: www.rolandmorina.wix.com/autoroni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim