Tiplla per tapacir rrota e sajlla per mekanizma

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Roland Sot 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Pjesë rezerve
Me shumic dhe pakic ofrojme te gjitha llojet e tipllave per tapacira, rrota dhe sajlla per mekanizem te dritareve per:
GOLF
PASSAT
TOURAN
TOUREG
POLO
BMW
AUDI
MERCEDES
OPEL
SEAT
SKODA
LANDROVER FREELANDER
RENAULT
PEUGEOT
CITROEN
FIAT
FORD
CHRYSLER
JAPAN
SAAB
PORSCHE
JEEP
ALFA
TATA
IVECO
DUCATO
AXOR
HYUNDAI
Etj...
Kemi edhe dhembezor per motorra te fshesave te dritareve. Qmimet jane tejet te arsyeshme ngaqe jemi importues direkt, te interesuarit per shumic mund ti vizitoj agjenti yne tregtar dhe tua bej oferten ne vendin ku punoni me kusht qe te lini adresen e plot te shitores suaj dhe numrin e telefonit te personit ne kontakt! NA VIZITONI NE WEB FAQEN TONE: www.rolandmorina.wix.com/autoroni
Mund te shihni shumicen e artikujve te ekspozuar edhe ne Facebook, nen kerkesen Auto Roni-Clips.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim