Turbina,boshpumpa,audi 100 ,a6,audi 200

Shitet nga: audi a6 24 Pri 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Pjesë rezerve
Turbina 180 e,boshpumpa 150e dhe pjes tjera per audi 200,
044461623,049463116.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim